X
تبلیغات
پخش زنده جام جهانی
بچه های خوابگاه فردوس (دانشگاه نفت آبادان و اهواز)
  
 
 
آرشیو
 
یکشنبه 16 اسفند‌ماه سال 1383
روزانه ۵۴ دختر ۱۶ تا ۲۵ ساله ایرانى در کراچى خرید و فروش مى شوند
ایلنا: یک کارشناس ارشد مطالعات زنان گفت: محبوبه مقدم، دانشجوى کارشناسى ارشد پژوهشگرى مطالبات زنان، در همایش روز جهانى زن روسپى گرى را یکى از آسیب هاى اجتماعى زنان عنوان کرد و گفت: قربانیان روسپى گرى در تهران به بالاترین حد خود رسیده و مکان هایى که به شکار انسان ها نشسته اند، فقط در تهران به هشت هزار مورد مى رسد.
وى مدعى شد: روزانه ۵۴ دختر ۱۶ تا ۲۵ ساله ایرانى در کراچى خرید و فروش مى شوند و سرمنشأ این فاجعه سیاستى است که باعث فقر و محرومیت اکثریت جامعه شده است. مقدم با اشاره به گزارش هاى مستندى که در بعضى از مطبوعات کثیرالانتشار چاپ شده، خاطرنشان کرد: این گزارش ها گویاى دست داشتن برخى افراد ذى نفوذ در گسترش فحشا است، زیرا باندهاى قاچاق که دختران را با هواپیما به کشورهاى جنوب خلیج فارس منتقل مى کنند، چگونه از این تسهیلات برخوردار شده اند.
وى افزود: تعداد دختران فرارى در کشور دست کم به ۳۰۰ هزار نفر مى رسد و قریب به ۸۶ درصد دختران که براى نخستین بار از منزل فرار مى کنند، مورد سوءاستفاده جنسى قرار مى گیرند.
مقدم با بیان این مطلب که بیش از ۸ میلیون زن ایرانى در فقر مطلق زندگى مى کنند، خاطرنشان کرد: تعداد جوانان مبتلا به مشکلات روانى در ایران، بین ۸ تا ۱۰ میلیون نفر تخمین زده مى شود که اکثر آنها را دختران تشکیل مى دهند. وى با اعلام این که در ایران نسبت خودکشى در مقایسه با تمام کشورهاى جهان در بالاترین حد قرار دارد، افزود: سالانه هفت هزار نفر خودکشى مى کنند که بیشترشان زن هستند.
https://www.snoopblocker.com/antilog.php

برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
 
تعداد بازدیدکنندگان : 71771


Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها